Pompy ciepła Opole - montaż i serwis

Jeśli szukają Państwo taniego i efektywnego źródła ogrzewania do domu, to pompa ciepła będzie dobrym pomysłem. Jest to urządzenie, które pobiera energię z wody, powietrza oraz gruntu. Co najważniejsze cały mechanizm pracuje cicho, a prąd może czerpać z paneli fotowoltaicznych lub sieci. Oferujemy profesjonalne wsparcie doradców terenowych. Pomogą oni na każdym etapie wdrożenia tego rozwiązania. Działamy na terenie Opola i okolic. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne i B2B!

Dlaczego warto zdecydować się na pompę ciepła w IC Partner?

Jednym z motywów, dla których właściciele domów szukają nowoczesnych systemów grzewczych, są rosnące koszty paliw, np. węgla czy gazu. Dobrym sposobem na redukcję tego typu wydatków jest montaż pomp ciepła. Zajmujemy się nim od wielu lat, dzięki czemu zdobyliśmy w tej dziedzinie duże doświadczenie. Pozwala nam ono na szybką i właściwą ocenę uwarunkowań inwestycji oraz dobór właściwej instalacji. Dodatkowo zapewniamy usługi serwisowe.

Kolejną przesłanką, która skłania użytkowników tradycyjnych kopciuchów do wymiany ich na pompę ciepła, jest troska o środowisko. Prosimy zauważyć, że omawiane urządzenie pozyskuje do 75% czystej energii z przyrody. Nie emituje CO2 oraz szkodliwych związków siarki.

Trzecim powodem, o którym chcemy wspomnieć, są wymogi narzucone przez przepisy i uchwały. Zgodnie z nimi dla regionu opolskiego wymiana kotła CO powinna nastąpić najpóźniej do końca 2030 roku. W IC Partner pomagamy uzyskać środki z programu Czyste Powietrze na montaż pomp ciepła. Poza tym, jako partner Ministerstwa Rodziny, honorujemy Kartę Dużej Rodziny.

Oferujemy modernizację źródła ogrzewania dopasowaną do potrzeb i portfela klienta!

Montaż pomp ciepła – typu monoblok i split

Nasza firma zatrudnia monterów i serwisantów z uprawnieniami do urządzeń typu split, czyli takich, w których układ chłodniczy podzielony jest na zewnętrzny – zawierający sprężarkę, parownik i zawór rozprężny – oraz wewnętrzny – składający się z wymiennika ciepła, zaworów, pompki obiegowej czy naczynia zbiorczego. Zajmujemy się także prostszymi układami tzw. monoblokami z pojedynczym układem chłodzącym.

Gwarantujemy sprzedaż i fachowy montaż pomp ciepła różnych producentów.

Parametry instalacji ustalamy pod kątem potrzeb nabywcy.

Pompy ciepła Opole konstrukcja pompy ciepła monoblock Opole pompy ciepła split Opole

 

Serwis pompy ciepła w Opolu i okolicy

Jako odpowiedzialny parter biznesowy zapewniamy Klientom kompleksowe wsparcie w zakresie naprawy urządzenia. W związku z tym serwis pomp ciepła w Opolu obejmuje swoim zakresem prace związane z:

  • analizą poprawności jej działania po montażu,

  • bieżącym przeglądem oraz konserwacją podzespołów,

  • wymianą lub naprawą uszkodzonych elementów,

  • kontrolą stanu parownika, skraplacza oraz filtrów,

  • sprawdzeniem czujników bezpieczeństwa i szczelności zaworów,

  • błędami raportowanymi przez komputer itp.

Usługi te są dostępne dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych i instytucji publicznych. Jeśli zauważą Państwo spadek wydajności, którego oznaką może być niższa temperatura w domu, to prosimy o kontakt!

Jak kupić dobrą i tanią pompę ciepła wraz z montażem?

Osobom zainteresowanym montażem pompy ciepła w Opolu polecamy ofertę IC Partner. Podstawową zaletą jest duża elastyczność i szeroki zakres asortymentu. Dodatkowo mamy rozbudowaną sieć doradców terenowych, którzy są do dyspozycji kontrahenta. Fachowcy Ci, po umówieniu wizyty przez telefon, przyjadą na miejsce inwestycji i zrobią audyt. Na jego podstawie dostosowujemy typ oraz model urządzenia.

Jeśli chcecie się Państwo umówić na spotkanie z przedstawicielem naszej firmy, to jesteśmy do dyspozycji!

KONTAKT

ic partner logo biale

Pompy ciepła, klimatyzacja
Legnica, Opole, Dolny Śląsk

  ul. Rataja 28

59-220 Legnica

Godziny otwarcia:
pn-pt 9:00 - 16:00

+48 722 022 706

oze@icpartner.pl

 

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych instalacjach pomp ciepła. Pompy ciepła to coraz bardziej popularna technologia stosowana w polskich domach. Pozwala ona na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania, czy też chłodzenia budynku bądź pozyskania ciepłej wody.

Pompy ciepła to rozwiązanie w pełni ekologiczne. Ich zastosowanie sprzyja obniżeniu emisji gazów cieplarnianych do atmosfery, poprzez co zmniejsza się konieczność stosowania paliw kopalnych w tradycyjnych systemach centralnego ogrzewania.

DOJAZD

 

Formularz
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.
Wysyłając formularz, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w zakresie potrzebnym do wykonania zamówienia lub udzielenia informacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone © IC Partner Legnica

Wszelkie prawa zastrzeżone © IC Partner Legnica

logo czarne